Rozśpiewane dziewczyny

Uczennice kl. I Gimnazjum nr 4 im.Tomaszowskich Olimpijczyków
- Zuzanna Borowska i Sandra Makowska zakwalifikowały się
na podstawie wysłanych nagrań do VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. W dniach 5-6 czerwca 2017 r. w Łodzi będzie rozbrzmiewać muzyka rosyjska w jej pełnym kolorycie
- od tradycji do współczesności, a młode artystki wprowadzą słuchaczy nie tylko w tradycyjne klimaty, lecz także we współczesne rosyjskie trendy. Od strony muzycznej opiekunem dziewcząt jest p. Piotr Goljat, zaś od kwestiach językowych p. Ewa Śliwińska.

Ponadto uczennica Karolina Ziętek, reprezentantka szkoły podstawowej zakwalifikowała się do drugiego etapu eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej “Wygraj Sukces”
w Tarnobrzegu. Gratulujemy młodym artystkom i trzymamy kciuki
za dalsze sukcesy.

Wyśpiewały nagrody

Karolina Ziętek, uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 im.Tomaszowskich Olimpijczyków, najlepszą z dziewcząt z „czwórki” na „Rawskim Mityngu Wokalnym”.

W sobotę 13 maja w Rawie Mazowieckiej już po raz 14-sty odbył się „Rawski Mityng Wokalny“. Młodzi wokaliści z całej Polski stanęli
w szranki, wyśpiewując znane przeboje muzyki rozrywkowej.
Wśród artystów nie zabrakło również uczennic Zespołu Szkół nr 4
w Tomaszowie Mazowieckim. Placówkę dzielnie reprezentowały Patrycja Makowska i Karolina Ziętek (szkoła podstawowa)
oraz Zuzanna Borowska i Sandra Makowska (gimnazjum).

Karolina Ziętek, akompaniując sobie na skrzypcach wyśpiewała III nagrodę, zaś pozostałe dziewczęta zdobyły wyróżnienia.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!